Thermomix Online Tanıtım Nedir?

Thermomix online tanıtım nedir diye sık sık instagram hesabımdan mesajlar geliyor. Online tanıtım nedir? nasıl yapılır, ne işe yarar bugünkü yazımızın konusu olsun. Son zamanlarda o kadar çok bu soruyu yanıtladım ki toplu olarak cevap vermek iyi olacak sanırım 🙂

Thermomix online tanıtım, şu pandemi döneminde ev ziyaretleri yapmadan daha doğrusu yapamadan makinayı yakından tanımanız için bağımsız satış danışmanları ile görüntülü görüşme uygulamalarından birini seçerek yapılan görüşmedir. Whatsapp olsun, zoom olsun ya da Facebook massenger gibi uygulamalar olsun hangisi müşterimize uygunsa o uygulamalar ile sizleri görüntülü olarak evlerimize misafir ediyoruz ve mühendislik harikası olan Thermomix’in tüm fonsiyonlarını beraber inceliyoruz. Beraber yemek yapıyoruz maalesef siz bu muhteşem ve lezzetli yemeklerin tadına bakamıyorsunuz ama ben sizin yerinize de yiyerek bu eksiği kapatıyorum 🙂

Thermomix ile yakından ilgileniyorsanız, satın almadan önce bir satış danışmanından yardım almayı istiyorsanız Thermomix’in resmi internet sitesinden tanıtım talebinde bulunabilirsiniz. Tanıtım talebi formunu doldururken danışman id olarak TM0655 kodunu yazarsanız benim danışmanlığım ile TM5’i inceleyebiliriz.

Satın alma işlemini yaparken de aynı kodu kullanarak her ay değişen danışman kampanyalarından da faydalanabilirsiniz. Bir danışmanınızın olması hem bu kampanyalardan faydalanmanızı, hem ilerleyen dönemlerde tarif, kullanım ile ilgili konularda destek almanızı hem de firma ile aranızda bir köprü işlevi görerek sorun ve sorularınızda size yardımcı olunmasını sağlar. Maalesef danışmansız satın alımlarda bu avantajlardan faydalanamıyorsunuz.

Benden direkt olarak online tanıtım isterseniz sitemde bulunan Whatsapp logosuna tıklayarak mesaj atabilir, @yemektep instagram sayfamdan bana ulaşabilir ya da buraya yorum bırakabilirsiniz. En kısa sürede randevulaşarak online tanıtım yapıp Thermomix TM5 incelemesi yapacağız.


Leave Comment

author
By Master Chef
En Yeni Yemek Tarifleri
Yeni Gelen Yorumlar
Top 3 Şefler
Kategoriler

All rights reserved © YeMektep.com

Whatsapp Canlı Yardım