Thermomix Satın Al

Gelelim günşerdir bahsettiğim akıllı mutfak bilgisayarı Thermomix satın alma işlemini nasıl yapacağımıza. Mutfağınızdaki tüm aletleri elden çıkartıp sadece tek bir alet ile yolunuzda ilerleyip, yerden ve işgücünden tasarruf etmeye karar verdiyseniz sizi tebrik etmekle kalmıyorum ve Thermox satın alma işlemini nasıl yapacağınızı anlatıyorum.

Yazılarımda da belirttiğim gibi ben Thermomix bağımsız satış danışmanıyım. Yani satın alma işlemlerinizde yardımcı olmak, ürün tanıtımını yapmak ve danışman sürprizlerinden sizleri faydalandırmak gibi görevlerim bulunuyor. Makina tanıtımı ya da satın alma işlemlerinde yardıma ihtiyacınız olduğunda benimle iletişime geçmek sizin işlerinizi kolaylaştıracak ve Termomix dışında sürpriz hediyelere sahip olmanızı sağlayacaktır. Ödeme kısmında istenilen bilgilerde danışman bilgileri şu şekilde doldurulmalıdır.

Kişisel bilgilerini, danışman idsini, fatura ve kargo adresini doldurduktan sonra ödeme kısmına geliyoruz. Kredi kartı ya da banka kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz. Taksit ile ödeme yapmak istiyorsanız taksitli ödeme seçeneğini işaretleyerek açılan taksit seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Garanti Bankası, Akbank, Yapı Kredi ve İşBankası ile taksitli ödeme imkanınıza sahipsiniz. 12 aya kadar vade farkı ile taksitli ödeme yapma imkanınız vardır. Bu dört bankanın kredi kartı ile ödeme yapmak istediğinizde 3 taksite kadar vade farkı konulmamaktadır. 3 taksitten sonrasında ise vade vakti vardır. 12 ay taksit seçeneği ile Thermomix TM5 ve hediyelerine sahip olma imkanınız bulunmaktadır.

Kendinize bir iyilik yapın ve en kısa zamanda mutfakla ilgili her konuda tasarruf etmek için hemen bir Thermomix TM 5 satın alın. Akıllı mutfak robotu deneyimini siz de tadın.


Leave Comment

author
By Master Chef
En Yeni Yemek Tarifleri
Yeni Gelen Yorumlar
Top 3 Şefler
Kategoriler

All rights reserved © YeMektep.com

Whatsapp Canlı Yardım