Thermomix Yorumları

Thermomix bağımsız satış danışmanı olarak en çok aldığım soru tabii ki thermomix yorumları oluyor. Diğer kullanıcıların makina ile ilgili yorumları en çok merak edilen soruların başında geliyor. Tabii ki müşterilerimize hak veriyorum çünkü fiyatı biraz fazla ve bu ödemeyi yaptıklarında pişman olmaktan korkuyorlar amaaa işin en güzel kısmı ise şu ana kadar pişman olan hiç kimse ile karşılaşmamış olmam.

Ben Thermomix TM5 ile satın alarak tanıştım. Yani yorumlarım, tavsiyelerim, yaptığım yemeklersadece iş değil, hayatımın bir parçası. Çok araştırdım, çok düşündüm taşındım, çok bekledim. En sonunda almaya karar verdim ve Termomix’i kullanıp ondan çok çok çok memnun kaldıktan sonra bağımsız satış danışmanı olmaya karar verdim. Her şeyden önce ben de müşteriyim, bundan dolayı empati yapabiliyorum, ne hissettiğinizi biliyorum ve bu yazıyla biraz olsun iç sesinize yardımcı olmaya çalışacağım.

Ben de dahil olmak üzere Thermomix yorumları genellikle şu şekilde oluyor. ‘Neden almak için bu kadar bekledim.’ artısı eksisi yok, insan direkt olarak bunu düşünüyor. BU hem benim hem de satış yaptığım sevgili müşterilerimin yorumları. Tabii ki her satıştan sonra kendilerine hal hatır ve bu akıllı mutfak robotu ile ilgili yorumlarını soruyorum. Aldığım cevaplar hep bu yönde oluyor. Herkes çok bekleyip düşünerek vakit kaybettiğini düşünüyor. Çünkü robotu kullanınca farkediyorlar ki mutfaktaki diğer aletlerin çoğuna artık ihtiyaç yok. DOlayısı ile onları elden çıkartarak hem mutfak dolaplarınızdaki yerden hem de satarak maddi olarak tasarruf edebiliyorsunuz. Zaten mutfağınızdaki smoothie makinasını, rondoyu, mutfak tartılarını, hamur yoğurma makinasını, çırpıcıyı, mikseri, buharda pişirme aletlerini, tencereleri, tavaları elden çıkartarak neredeyse makinanın ücretinin bir kısmını çıkartabiliyorsunuz. Bir de mutfağınız boşalıyor. Düşünsenize daha fazla mutfakta alan.

Thermomix yorumlarına devam edersek çokça aldığım yorumlardan biri de sabahtan akşama kadar kendisini köle isaura gibi kullanmaları. Sabah kahvaltı sırasında makina açılıp akşam yatana kadar kullanılıyormuş. Bir düşününce bizde de durum aynen bu şekilde. Sabah kahvaltı için salata ya da smoothie yapıyorum. Öğle ve akşam yemeğini hazırlama, bebeler için kurabiye yapımı, ekmek yoğurma vs. derken çoğu işimi onunla yaptığımı farkediyorum.

Bulaşık makinası daha az çalışıyor, çünkü bulaşık çıkmıyor 🙂 Tek bir makinada her şeyi yapmak çok güzel. Yemek yapacaksınız soğanı doğradınız karıştırma kabının içinde, sotelediniz yine Thermomix ile, artık ne yapacaksanız onu da eklediniz, bıraktınız kendi kendine karıştırıyor. Kepçe bile kirlenmedi farkındaysanız 🙂

Kısaca Thermomix yorumlarının çoğu bu şekilde devam ediyor. Pişman oldukları tek konu daha erken neden almadıklarına dair. Hayatı kolaylaştıran, yeni şeyler denemenize fırsat veren, en önemli varlığımız olan zamandan tasarruf etmemizi sağlayan Thermomix TM5’e kavuşmak için siz de benimle iletişime hemen geçebilir ve bağımsız satış danışmanları tarafından satın alma avantajına sahip olabilirsiniz.


Leave Comment

author
By Master Chef
En Yeni Yemek Tarifleri
Yeni Gelen Yorumlar
Top 3 Şefler
Kategoriler

All rights reserved © YeMektep.com

Whatsapp Canlı Yardım